Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Krakowa
na Krete od 88 zł

1 osoba

Leć na Krete (CHQ) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 88,00 PLN

Loty do Trapani

Wrocław
Kreta

od 2021-07-15 do 2021-10-19
od 199.00 zł
Wrocław - Kreta
Loty do Trapani

Katowice
Kreta

od 2021-07-15 do 2021-10-27
od 239.00 zł
Katowice - Kreta
Loty do Trapani

Warszawa
Kreta

od 2021-07-15 do 2021-10-23
od 199.00 zł
Warszawa - Kreta

 

Połączenie lotnicze z Krakowa na Krete (Chania)

Międzynarodowy Port lotniczy Chania "Ioannis Daskalogiannis" (CHQ) to bardzo znane lotnisko na Krecie, położone około 14km na wschód od centrum miasta Chania. Drugie co do wielkości na wyspie obsługujące zarówno loty regularne, tanie linie jak i czartery.


Chania posiada miano najpiękniejszego miasta w Grecji. To dawna stolica Krety położona w północno-zachodniej części wyspy. Słynie z weneckiego portu i licznych atrakcji. Miasto odwiedza wielu turystów z całego świata.


Raz w tygodniu w soboty w sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z Krakowa na Kretę, do portu lotniczego Chania (CHQ) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Loty startują z Krakowa o godz 06:25, planowane lądowanie na wyspie o godz 09:55. Powrotne połączenia z Krety do Krakowa także raz w tygodniu w soboty o godz 10:20-12:00. Zarezerwuj tanie loty na Kretę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Kraków(KRK) - Kreta (CHQ)

Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-16 01:55 Kraków (KRK)
1
FR 4549
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-15 17:35 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2021-09-15 23:15 Mediolan (BGY)
2021-09-16 00:55 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 1
Cena: 450 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 2 przesiadki
2021-09-13 09:45 Chania (CHQ)
2021-09-13 23:35 Kraków (KRK)
1
FR 7419
2021-09-13 09:45 Chania (CHQ)
2021-09-13 11:35 Turyn (TRN)
FR
2
FR 465
2021-09-13 16:30 Turyn (TRN)
2021-09-13 17:25 Londyn (STN)
FR
3
FR 2436
2021-09-13 19:20 Londyn (STN)
2021-09-13 22:35 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 2
Cena: 470 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka
2021-09-14 10:55 Chania (CHQ)
2021-09-14 21:10 Kraków (KRK)
1
FR 3017
2021-09-14 10:55 Chania (CHQ)
2021-09-14 12:05 Rzym (FCO)
FR
2
FR 9662
2021-09-14 18:15 Rzym (CIA)
2021-09-14 20:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 3
Cena: 481 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 20m / 1 przesiadka
2021-09-04 16:05 Kraków (KRK)
2021-09-04 22:25 Chania (CHQ)
1
W6 5057
2021-09-04 16:05 Kraków (KRK)
2021-09-04 17:55 Bari (BRI)
W6
2
FR 5641
2021-09-04 19:40 Bari (BRI)
2021-09-04 22:25 Chania (CHQ)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-16 01:55 Kraków (KRK)
1
FR 4549
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-15 17:35 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2021-09-15 23:15 Mediolan (BGY)
2021-09-16 00:55 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 4
Cena: 481 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-04 07:20 Kraków (KRK)
2021-09-04 10:55 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-16 01:55 Kraków (KRK)
1
FR 4549
2021-09-15 15:55 Chania (CHQ)
2021-09-15 17:35 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2021-09-15 23:15 Mediolan (BGY)
2021-09-16 00:55 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 5
Cena: 488 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2021-09-11 07:00 Chania (CHQ)
2021-09-11 17:45 Kraków (KRK)
1
FR 7413
2021-09-11 07:00 Chania (CHQ)
2021-09-11 09:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
FR
2
FR 4084
2021-09-11 14:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
2021-09-11 16:45 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 6
Cena: 505 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-04 07:20 Kraków (KRK)
2021-09-04 10:55 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka
2021-09-14 10:55 Chania (CHQ)
2021-09-14 21:10 Kraków (KRK)
1
FR 3017
2021-09-14 10:55 Chania (CHQ)
2021-09-14 12:05 Rzym (FCO)
FR
2
FR 9662
2021-09-14 18:15 Rzym (CIA)
2021-09-14 20:10 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 7
Cena: 519 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 3052
FR
2021-09-15 11:00 Chania (CHQ)
2021-09-15 13:40 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Kreta 8
Cena: 538 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-08 07:00 Kraków (KRK)
2021-09-08 10:35 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka
2021-09-10 14:35 Chania (CHQ)
2021-09-10 23:35 Kraków (KRK)
1
FR 7609
2021-09-10 14:35 Chania (CHQ)
2021-09-10 16:35 Londyn (STN)
FR
2
FR 2436
2021-09-10 19:20 Londyn (STN)
2021-09-10 22:35 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 9
Cena: 546 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
FR 3051
FR
2021-09-04 07:20 Kraków (KRK)
2021-09-04 10:55 Chania (CHQ)
Przylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2021-09-11 07:00 Chania (CHQ)
2021-09-11 17:45 Kraków (KRK)
1
FR 7413
2021-09-11 07:00 Chania (CHQ)
2021-09-11 09:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
FR
2
FR 4084
2021-09-11 14:00 Tel Awiw-Jafa (TLV)
2021-09-11 16:45 Kraków (KRK)
FR
Lot Kraków - Kreta 10
Cena: 545 PLN